zavřít

Girlzz - jak vypadá životní styl středoškolaček?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Následující zpráva jistě opět nadzvedne ze židlí zarputilé odpůrce simulátorů života alá The Sims a obecně her určených převážně děvčatům.

Představíme vám dnes totiž jeden nový kousek, zaměřený na dívky a jejich životní styl. Jmenuje se Girlzz. Jeho vývojem se na enginu Gamebryo zabývá pod taktovkou společnosti Deep Silver studio Genuine Games. V naší galerii si dnes můžete prohlédnout sadu prvních screenshotů. Vydání hry je naplánováno na první čtvrtletí příštího roku.


Girlzz vás spolu s vámi zvolenou hrdinkou (vytvořit bude možné přes 200 unikátních modelů) protáhne kalifornskou středoškolskou scénou. A vězte, že uspět v dravém dámském kolektivu nebude nic jednoduchého. Centrálním prvkem hry bude sbírání a vyhodnocování informací. Prostě drby. Jen pokud budete dobře informovaní a hlavně budete umět nabytá data dobře využít, můžete uspět. Neméně důležité ale bude také nakupování oblečení a různé holčičí machinace s těmi to věcmi. Samozřejmě nepřijdete ani o randění s klukama, pořádání večírků, návštěvy diskoték, kaváren či kin, apod. Setkat se budete moci s více než 250 NPC.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.