zavřít

Gears of War 2 smršť obrázků a videí

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Udělejte si raději předem čas, protože tohle je na dlouho: třicet obrázků a patnáct minut záběrů z multiplayeru.. MUSÍTE VIDĚT

Kvůli kusým informacím ohledně nástupce hitové sci-fi akce Gears of War 2 a jejich střídmému dávkování se téměř chce čekat jeden nebo dva nové obrázky, jak tomu doposud bylo. Microsoft se dnes ale překonal a vypustil takový balík screenshotů, jaký jsme tu k áčkové hře nějaký pátek už neměli. Jestliže se počítáte do řady fanoušků téhle značky, buďte připraveni na dlouhé proklikávání se galerií, protože nových přírustků je tentokrát skoro třicet.

A jako by to nebylo dost, hned pod nimi najdete další pecku, totiž zbrusu nový video speciál, přinášející vůbec první záběry ze síťové hry. Potíž je v tom, že jde zároveň o rozhovor s Cliffem Bleszinskim a dašími členy týmu, tudíž má celá nahrávka strašidelných patnáct minut. Opět platí, že jestli jste fanoušky Gears, tohle bude na dlouho..
Gears of War 2 rozhovor & záběry z multiplayeru (externí DL)

zdroj: Gamersyde & Gamevideos

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.