zavřít

Gangsterské portréty z Mafia 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nemají rádi fotografy, ale nepohrdnou havajskými košilemi. RENDERY

Česká gangsterská akce Mafia 2 se poslední dobou ozývá především formou pravidelných kreslených wallpaperů a v neposlední řadě i renderů, k nimž se hlási i dvojice nových obrázků.

Jak je okomentoval sám Roman Hladík z 2K Czech, jde o aranžované screenshoty, típlé přímo z editačních nástrojů. Na tom prvním uvidíte Vita s Joem, v jejichž tvářích se prý zračí to, jak moc nemají rádi fotografy. Druhý je pak portrét Joea ve svém oblíbeném oblieční, tj. sportovní bundě a havajské košili.


dvojice renderů

Mafia 2 vyjde odhadem příští rok pro PC, Xbox360 a PS3 - více v posledních článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Rendery hlavních postav z Mafia 2  [4.10.2008 11:11 - levis]
Pouliční přestřelky z Mafia 2  [15.5.2008 09:09 - levis]
Barová rvačka z Mafia 2  [24.4.2008 15:15 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.