zavřít

Four Horsemen of Apocalypse média

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý rok se s jeho blížícím se koncem objeví nějaká skupina lidí hlásající konec světa.

Apokalypsa jako taková je vůbec oblíbeným námětem řady děl, včetně počítačových her. Také nový akční titul připravovaný v dílnách 3DO chystaný na rok 2003 vychází z katastrofy, která svět jistě čeká, a ke které jsme každým dnem o krok blíže. Hra se jmenuje Four Horsemen of Apocalypse a u nás můžete najít několik nových screenshotů nebo artworků a také třináctisekundové video (450 kb, DivX) s nebojácným hrdinou zdolávajícím příšeru, z které tryskají doslova potoky krve.

Four Horsemen of Apocalypse pojednává o archandělu Abbandonovi a jeho cestě proti oněm čtyřem nosičům zkázy: Válce, Hladomoru, Moru a Smrti. Jeho cesta začíná, když senátor Anderson Scott sjednává smlouvu s ďáblem, která by přivedla na Zemi čtyři jezdce přinášející Apokalypsu. představuje si totiž, že jejich příjezd způsobí dostatečný chaos na to, aby mohl dál kout své politické pikle.


nové obrázkykompletní galerie

Aby Abbandon zkáze světa zabránil, musí najít tři vyvolené - lidské bytosti, v nichž je ukrytá zvláštní síla. Jsou to: sám senátor Scott, který dokáže přesvědčit; 18tiletá prostitutka Jesse Horner, jejíž život není žádný med, nicméně i přesto má stále srdce ze zlata, její schopností je léčit; a Jimmy Ray Flint, syn kazatele. Jeho vrozenou schopností je vidět démony vydávající se za lidi. Už jich zabil 19, ale neshledal se s pochopením. Úřady ho považují za psychopata žijícího dle vlastních zvrácených zákonů, když má na svědomí tolik obětí z řad mužů i žen a dětí.

Každý ze čtyř jezdců vyjde na povrch v době svátků. Válka najde cestu ven o Halloweenu, Hladomor o Díkuvzdání, o Novém Roce přijde Mor a Poslední soud se chystá na Sv. Valentýna. Během hraní procestujete celý svět od Washingtonu, přes Kalkatu, peklo až po Vatikán.

3DO mají na svůj projekt rozpočet 8 milionů dolarů. Jak jsme vás informovali již dříve, své hlasy postavám propůjčí i známé osobnosti jako Tim Curry, Lance Henriksem nebo Traci Lords. Avšak nejzajímavějším úlovkem je asi designér projektu - Simon Bisley, který má na svém kontě komiksy např. Judge Dredda, Batmana, Lobo nebo Heavy Metal.

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.