zavřít

Fotogalerie z Tokyo Game Show 2002

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovák Peter Kmet alias Legolas před časem zakotvil na delší dobu v Japonsku a svůj tamní pobyt (včetně například zajímavé reportáže z Universal Studios) dokumentuje na své stránce Kyoto's Letters.

To by samo o sobě bylo dost offtopic a nezařadili bychom to do našich herních novinek, ale nyní je to zde z toho důvodu, že v Japonsku se minulý týden konal veletrh Tokyo Game Show, který byl orientován výhradně na konzole. Legolas se ho zúčastnil a po vzoru různých E3 nebo ECTS babes nafotil velkou fotogalerii, která pochopitelně nezachycuje předváděné herní tituly, ale pouze desítky přítomných dívčin ze země vycházejícího slunce.


kompletní galerie

Jak nám Legolas sdělil, na rozdíl od západních herních výstav se ve většině případů nejednalo o profesionální hostesky nebo modelky, nýbrž o obyčejné fanynky, které se jen rády nechávaly fotit a tancovaly nebo pomáhaly návštěvníkům veletrhu úplně zdarma. Zaplatily si prý dokonce 500Y za kabinku, aby na sebe navlékly občas šílené vypadající kostýmy, které můžete vidět ve zmiňované galerii nebo na pár fotkách na GameSpy.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.