zavřít

Fotogalerie z GameFestu v Hradci Králové

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás v pátek informovali, v Hradci Králové se v druhé polovině minulého týdne konal festival interaktivní zábavy a vzdělávání s názvem GameFest.

zdroj: Archiv

Abyste si udělali alespoň jakous takous představu, jak taková obdoba Gamehall z brněnského Invexu vypadá, nafotil pro vás ACE sérii snímků, které si můžete prohlédnout ve speciální galerii.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další fotky

Z většiny fotek od ACEho by se skoro mohlo zdát, že na GameFestu hrálo na počítačích více přislušnic něžného pohlaví než mladých pařanů, ale ve skutečnosti byl poměr přibližně vyrovnaný. Kromě toho na některých záběrech uvidíte showmany z redakce Score nebo závody miniauturních motokár v hale.
zdroj: Tiscali Games

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.