Fire Warrior - boj za přežití rasy Tau
zdroj: Archiv

Fire Warrior - boj za přežití rasy Tau

10. 4. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jako člen kasty Ohně je vaší svatou povinností chránit ostatní kasty zasvěcené dalším třem živlům a také jednomu nadpozemskému.

Prošli jste více než dvěma tisíci lety vývoje historie rasy Tau (že by pan Tau přišel právě od nich?) a jste příslušníky elitní bojové jednotky zplozenými speciálně za tím účelem, aby jste byli nejschopnějšími a nejsilnějšími ze všech Tau. Celá říše Tau závisí jen na vašich schopnostech, síle, odvaze a oddanosti. Tak přesně takové nároky na vaše bedra naloží vývojáři ze společnosti Kuju, která ve spolupráci s THQ připravuje akční titul situovaný do světa Warhammer 40,000. Hra se jmenuje Fire Warrior a v naší galerii dnes můžete zaznamenat několik nových ukázek.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

A proč byste se měli ochranou jiných kast zabývat? Možná proto, že všichni jedinci z této společnosti v ní mají své místo a důležitost. Např. příslušníci kasty Země jsou zpravidla řemeslníky a dělníky. Jejich doménou je budování strojů a měst, jsou proto velice potřební. Stejně tak potřební jsou ale také členové kasty Vody, kteří v Tau tvoří vrstvu byrokratů, obchodníků a politiků. Jak asi tušíte, kasta Vzduchu má na starosti oblast dopravy a nakonec je zde kasta těch nejmoudřejších ze všech Tau, kasta vladařů, kteří celou civilizaci vedou. Na ty obzvlášť musíte dávat pozor.

Hra tedy pojednává o bojovníkovi, jehož úkolem je chránit a bránit. Hlavní hrdina se jmenuje Kais a vy spolu s ním prožijete 24 hodin jeho života. Tvůrci pro vás připravují 20 misí, ve kterých se vám do cesty postaví 24 různých nepřátel. K dispozici přitom budete mít 17 typů zbraní. Fire Warrior bude obdařen také multiplayerem s několika herními módy. Nyní je titul asi z 80% hotov. Jeho vydání je naplánováno na léto.
zdroj: homepage, homelan

korgull

Nejnovější články