zavřít

Fate of the Dragon Online a World of Qin 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce masivně multiplayerovách her máme informace o dvou dosud u nás neuvedených titulech.

Prvním z nich je MMOSRPG (masivně multiplayerová kombinace RTS a RPG) Fate of the Dragon Online společnosti Object Software, odehrávající se ve starověké Číně během období, kdy byla tato zem rozdělena do třech království. Jak již bylo naznačeno, hra spojuje prvky žánrů RPG a RTS, ovšem kromě toho má tyto žánry obohatit i o řadu nových vlastností. Hráče nečeká pouhé zabíjení nepřátelských monster a na tom založené zdokonalování schopností postavičky, jako je tomu dost často v korejských hrách tohoto typu.

Fate of the Dragon Online bude kupříkladu zahrnovat zvláštní systém "růstu postaviček". Jednak bude jejich rozvoj dosti individuální, ale hlavně - postavička bude stárnout. V každém věku hrdiny na něj budou čekat jiné úkoly, stejně jako si během tohoto procesu stárnutí budete moci určit další průběh jeho vývoje. Při bojích, kterých bude v této hře více než dost, bude hrát roli mnoho věcí, včetně bitevního pole a prostředků, jež jsou určeny k dobývání. Tyto si budete moci sami také za určitých podmínek vyrábět. Zajezdíte si zde mimochodem i na koních. Ve Fate of Dragon Online bude jinak důležité i společenské postavení. Hráč se například bude moci dostat na trůn sňatkem s královou dcerou, apod. Více vám odhalí nově spuštěné oficiální stránky hry.

Druhá masivně multiplayerová hra, o které bude nyní řeč, se jmenuje World of Qin II: A Chinese Epic. Jak už její název napovídá, je také zasazena do prostředí starověké Číny. Kromě toho ji vyvíjí opět studio Object Software, které se na toto období totiž specializuje. Jde o pokračování MMORPG World of Qin, která v loňském roce získala mnohá ocenění. WoQ2 samozřejmě slibuje řadu vylepšení a přídavků, a to jak po grafické stránce, tak co do obsahu. Odehrávat se bude v neutěšeném období čínské historie, kdy mezi sebou válčilo sedm čínskými mocností. Zajímají-li vás podrobnosti, navštivte oficiální stránky titulu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.