zavřít

Exkluzivní obrázky ze Starsky & Hutch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po masivním komerčním úspěchu série Grand Theft Auto minulý rok každý velký hráč na trhu logicky usoudil, že by nebylo špatné mít ve svém portfoliu podobnou dojnou krávu (výraz z učebnice ekonomiky pro produkt dlouhodobě generující vysoké zisky - pozn.ed.).

Podle toho se také všichni hlavní vydavatelé rychle zařídili a najali si proto vývojáře, kteří by jim ušili na míru nějaký akčně/závodní titul odehrávající se v naplno žijícím velkoměstě, nejlépe podle skutečnosti. Take 2 tedy mají kromě GTA v záloze ještě Mafii, Electronic Arts dokončují Freedom: Battle for Liberty Island, Microsoft kutí Midtown Madness 3, Infogrames chystají protiúder s Driverem 3 a na módní vlně se chtějí svézt i Empire Interactive, kteří připravují hru Starsky & Hutch. Ta vychází ze stejnojmenného televizního seriálu ze sedmdesátých let, ve kterém se dva hlavní hrdinové stanou těmi, kdo mají za úkol hlídat pořádek a zákon v městě zvaném Bay City. V naší galerii vám nabízíme k prohlédnutí pětadvacet exkluzivních screenshotů vytípaných z betaverze hry.


nové obrázkykompletní galerie

Více se o arkádověji pojatém Starsky & Hutch dozvíte pozítří v prvních dojmech z hraní od Nukema, z nichž pochází následující ukázka:
    Po spletitých silnicích jezdí množství různorodých vozů, nechybí ani vlak, který vám nejednou zkříží cestu. Za volantem bude sedět Starsky, zatímco Hutchova úloha bude primárně střelba z okénka, a to z různých pistolí, pušky či brokovnice, sekundárně pak neustálé napomínání a komentování Starskyho stylu jízdy. Velkou pomůckou tu je automatický zaměřovací systém na nejbližší vhodný cíl, neboť zároveň řídit a mířit by bylo nemožné. [...] Aby toho ještě nebylo málo, byl do hry aplikován ještě jeden seriálový prvek. Jde o jakési divácké hodnocení atraktivnosti stylu, jakým se Starsky a Hutch se zločinci vypořádávají. Znáte to sami z mnoha filmů, kde je hodně záběrů z městské honičky v autech věnováno různým skokům, těsným průjezdům, smykům a jiným kouskům, při kterých se má divákům minimálně tajit dech, nejlépe pak mají nadšeně tleskat, vískat či vyskakovat z křesel nehledě na převrhnutý pytlík s popcornem... [více ve středu]
zdroj: vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.