zavřít

Exkluzivní obrázky z Cossacks: Art of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mikhail Kabanov z ruské vydavatelské firmy Russobit-M nám poslal trio exkluzivních obrázků z datadisku Art of War k historické strategii Cossacks, kterou koncem ledna celosvětově vydá CDV Software.

zdroj: Archiv

Pakliže si už nevzpomínáte, co jsou Cossacks zač, přečtete si naší recenzi původní hry z pera Bergyho.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

A co nabídne datadisk Art of War nového? Předně to budou nové jednotky - 6 typů lodí (galeona, turecká jachta atd.) a dvě pruské jednotky (pěšák z 18.století, husar), dále pak dva nové národy (Bavorsko a Dánsko) s jejich vlastní architekturou. S tím vším a mnohým dalším se setkáte v pěti nových kampaních čítajících celkem 30 misí za Prusko, Rakousko-Uhersko, Dolní Sasko, Alžírsko a Polsko. Nechybí ani další vymoženosti jako nové herní módy, historické bitvy, hromadné souboje až s 8 tisíci jednotkami či možnost aliance s počítačem. Kdyby Vám to nestačilo, můžete využít své kreativity v přiloženém editoru map a misí, takže to vypadá, že Cossacks: Art of War evidentně nebudou dalším zbytečným datadiskem jako třeba nedávno recenzované Mission CD pro Settlers IV.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.