zavřít

Europa Universalis Crown of the North

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Europa Universalis od Paradox Entertainment bude mít pokračování.

Společnost Strategy First, která si titul vzala pod svá ochranářská křídla, odhalila na svých stránkách v sekci věnované tomuto projektu navíc pár informací. Plný název hry bude Europa Universalis Crown of the North. Její děj se bude odehrávat mezi lety 1275 a 1340, tedy v době, kdy šlechta a církev držela ve svých rukou veškerou moc a Švédově se chystali na svou občanskou válku.


nové obrázkykompletní galerie

V naší galerii dnes můžete zaregistrovat i několik obrázků, které vám hru více přiblíží. Europa Universalis Crown of the North vám dá na výběr ze tří království, za které můžete hrát - Norsko, Dánsko a již zmíněné Švédsko. Ve vaší moci bude z pozice některého z těchto národů pozměnit tak trochu dějiny. Připravte se proto na tři nové kampaně zasazené do světa EU2 - Alternative Grand Campaign, Independent Europe a Vinland. V jejich rámci se budete snažit to své království dovést k ekonomické prosperitě, politické a vojenské síle. Chybět nebude ani možnost hraní pře Internet nebo LAN. Vydání této real-time strategie se předpokládá ještě nyní na jaře.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.