Enclave PC, Hitman 2, Soldiers of Anarchy pics
zdroj: Archiv
Obrázky

Enclave PC, Hitman 2, Soldiers of Anarchy pics

19. 8. 2002 17:28 | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco mnozí naříkají nad tím, že řada špičkových her jako Grand Theft Auto: Vice City nebo Gran Turismo vzniká exkluzivně pouze pro konzole nejnovější generace, dnes tu máme i jeden opačný případ.

Gotická third-person akce Enclave od Starbreeze Studios, která je ve vývoji velmi dlouho a kdysi měla být přímým konkurentem Quake 3 Areny, totiž nevyjde jen pro Xbox (recenze, 65%), jak se původně plánovalo, ale také pro PC (Microsoft asi málo zaplatil :) Dnes tu máme první dva obrázky právě z verze Enclave pro osobní počítače, které můžete v galerii srovnat s rok starými screenshoty z Xboxu, které také nevypadají vůbec špatné.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Enclave galerieHitman 2 galerieSoldiers of Anarchy galerie

Jiným titulem, jehož sekce se o víkendu rozrostla na celkem 122 kousků s ukázkami herních lokací v Indii a Malaysii, je simulace vraha Hitman 2: Silent Assassin od dánských IO Interactive. S ním souvisí jedna nepříjemnost, neboť podle aktuálního release-listu Eidosu byla tato hra opět o měsíc odložena ze září na 11.října. No a poslední aktualizovanou galerií s pěticí nových přírůstků se stala 3D real-time strategie Soldiers of Anarchy, která se dříve jmenovala Natural Resistance / Freedom a její vydavatel Simon & Schuster Interactive ji plánuje vypustit taktéž v průběhu podzimu. Více o této hře v dnešním preview na HomeLanu.
zdroj: VE, homepage

jd

Nejnovější články