Empires: Dawn of the Modern World info
zdroj: tisková zpráva

Empires: Dawn of the Modern World info

27. 6. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Real-time strategie Empires: Dawn of the Modern World bude dalším počinem od Stainless Steel Studios, kteří už mají na svědomí například poměrně úspěšnou RTS Empire Earth.

V této hře se ujmete jedné z nabízených civilizací a projdete si s ní období od starověku až po nástup 2. světové války. Hra má být rozdělena do tří velkých kampaní a pokryje období zhruba jednoho tisíciletí lidské existence. Jaké všechny národy se zde objeví, zatím přesně nevíme, jisté je, že mezi nimi narazíte třeba na Číňany, Brity, Američany, Němce nebo Korejce. Každá ze zmiňovaných frakcí bude mít vlastní vojenské jednotky a unikátní technologie, které se pochopitelně budou během vývoje zlepšovat a obměňovat.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pro Brity se ve fázi středověku stanou typičtí lučištníci, obyvatelé obléhaných měst budou moci na dobývající vojáky lít vařící olej nebo házet mršiny krav, napadených morem. Taková zásilka prý spolehlivě zlikviduje všechny jednotky v dosahu. Součástí Empires: Dawn of the Modern World bude i multiplayer pro sedm hráčů, ačkoliv ten zatím nebyl pro média nikde prezentován. Hra má také běžet na překopaném engine z Empire Earth a koneckonců, ani po grafické stránce se od sebe oba tituly příliš neliší. Empires by měla zabodovat real-time stínováním, uhlazenějšími animacemi a možností detailního zoomování. Za zmínku jistě stojí i fakt, že designer projektu Rick Goodman má na svědomí též všem strategickým fanouškům známé Age of Empires. RTS Empires: Dawn of the Modern World by měla být dokončen na podzim 2003 a vyjde pod hlavičkou Activisionu.

kate

Nejnovější články