zavřít

Emperor: Rise of the Middle Kingdom pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Řadíte-li se k pravidelným čtenářům našich novinek, pak jistě už čtvrt roku víte, že Impressions Games se po úspěchu s hrami Caesar, Pharaoh a Zeus: Master of Olympus pustili do další budovatelské strategie s názvem Emperor: Rise of the Middle Kingdom, která bude tentokrát umístěna do prostředí starověké Číny.

Dnes byly spuštěny oficiální stránky této hry, kde se můžete přihlásit do betatestu, který bude probíhat od poloviny května do konce června. Společně s tím se tam objevila pětice nových screenshotů, na nichž poprvé uvidíte kromě stavby Velké čínské zdi také herní interface.


další nové obrázky

Emperor: Rise of the Middle Kingdom první hrou svého žánru, která bude obsahovat také multiplayer s možností hry přes internet - detaily se dočtete v naší únorové novince.
zdroj: ShackNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.