zavřít

E3 trailer & obrázky z Age of Mythology

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Několik nových obrázků a také minutový trailer ze slibné 3D real-time strategie Age of Mythology od Ensemble Studios Vám dnes zpříjemní předsváteční večer a čekání na její vydání v září.

Screenshoty jsou čím dál tím zajímavější a trailer (4 MB, DivX) bude dokonce předváděn na výstavě E3.


další nové obrázky

Age of Mythology bude obsahovat pouze jednu kampaň, ale zato budete mít možnost zahrát si se všemi rasami a kulturami ve hře se vyskytujícími. To znamená, že si zahrajete jak za Egypťany, Řeky, tak za Nory. Jak si můžete všimnout, všechny tyto národy mají bohatou mytologii, která je obzvlášť silnou stránkou této hry. Každý z národů bude specifický nejen svým božstvem (Egypťané - Ra, Osiris a Set; Řekové - Zeus, Poseidon a Hades; Norové - Odin, Thor a Loki), které když bude správně uctíváno, leckdy i pomůže, ale také jednotlivými jednotkami a stavbami.
zdroj: FilePlanet

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.