zavřít

E3 - tahová strategie Master of Orion III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mezi tahové strategie se snad již brzy zařadí pokračování oblíbeného Master of Orion III, který měl být už někdy v této době vydán, ale pro mnoho poměrně zásadních změn, které tvůrci (Quicksilver Software, Infogrames) náhle začali provádět, byl tento titul ještě odložen.

Patříte-li tedy k příznivcům vesmírných strategií, zvláště pak tahových a speciálně fandíte právě Master of Orion III, zpříjemněte si chvilku alespoň několika novými obrázky, které naleznete v naší galerii.


další nové obrázky

Master of Orion III Vám nabídne k prozkoumání plnohodnotnou sluneční soustavu s černými děrami, vesmírnými monstry a nepřátelskými mimozemskými rasami. Hráči mohou zvolit jeden ze 16 hratelných vesmírných národů, kterému pak budete moci vládnout Vámi zvoleným způsobem. Cíl je samozřejmý - dosáhnout nadvlády Galaxie. Války, které se svými jednotkami povedete budou však dopat jak na vojenskou a hospodářskou sféru, tak také na politickou a sociální. Velkou úlohu sehraji i Vaše diplomatické schopnosti.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.