zavřít

E3 - oznámení Tiger Woods PGA Tour 2003

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový ročník golfové série Tiger Woods PGA Tour 2003 od EA Sports bude znovu v mnohém inovativní.

Opět hráčům nabídne možnost vžít se do role slavného golfisty Tiger Woodse, stejně jako do několika dalších světových hráčů golfu. S vylepšeným fyzikálním modelem hry nebo kupříkladu novým komentářem by se tato hra měla znovu stát nejlepším simulátorem golfu nejen na PC.


další nové obrázky

Hra nabídne rovnou sedm nových hřišť (například TPC at Sawgrass nebo Princeville), které díky novému 3D enginu budou vypadat prý ještě realističtěji než v minulých edicích. Dočkáme se i několika nových efektů, jako například růstu trávy nebo ovlivňování počasím. Nový mód kariéry nabídne možnost zahrát si rovnou několik sezón a vyhnat vaše schopnosti až na úplné maximum. Dále bude k dispozici příjemnější herní interface nebo nový systém ovládání umožňující více způsobů odpalování míčku. Jistě se bude hodit také editor hřišť nebo podpora multiplayeru po internetu či lokální síti.

Jelikož se verze s označením 2002 objevila teprve nedávno, Tiger Woods PGA Tour 2003 můžeme očekávat za necelý rok pro platformy PC, PlayStation 2, Nintendo GameCube a Microsoft Xbox.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.