zavřít

E3 - detaily o Myst Online a homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O online zpracování jedné z nejprodávanějších her všech dob, legendární adventury Myst z roku '94, jsme vás informovali již před pár dny.

Nyní na povrch vypluly nové informace, z nichž vyniká to, že Cyan Worlds slíbili ústy svého zástupce Rand Millera neustálé přidávání nových věcí do hry. Každý den bude do hry vložen nový obsah, každý týden bude přidána nová lokace v již existujících epochách, a každý měsíc bude přidán celý nový věk.


další nové obrázky

Jelikož Myst byla hra spadající mezi adventury s logickými hádankami, bude Myst Online koncipován tak, že nepůjde o souboje s nepřáteli nebo živými protivníky jako v klasických MMORPG, hlavní důraz zde bude kladen na objevování a prozkoumávání nových světů v malých skupinkách hráčů, řešení puzzlů a přítomny budou i soutěžní mini-hry. Každý zkušenější hráč, který se ve hře nějakou chvíli pohybuje, navíc bude mít vlastní věk, ve kterém si bude moci ukládat nalezené předměty.

V provozu je už i homepage hry, avšak prozatím na ní nejsou žádné podrobnější informace - pouze několik čerstvých screenshotů a artworků, které jsme přidali do naší galerie. Myst Online, který bude obsahovat mimojiné dechberoucí vizuální zpracování a podporu hlasové komunikace, vyjde v příštím roce.
zdroj: IGN

levis&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.