zavřít

E3 - autíčka na dálkové ovládání v R.C. Cars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská firma 1C na E3 představila své dvě závodní hry.

První se jmenuje R.C. Cars a jedná se o závody autíček na dálkové ovládání, podobný koncept měl třeba Re-Volt. Hra obsahuje bohužel jen deset tratí zasazených do tří různých světů. Hráč může soupeřit s oponenty v módech Championship nebo Single Exhibition či pokusit se o časový rekord v Time Trials. Jezdit můžete ve třech vozech rozdílné kategorie, přičemž každý má své jedinečné vlastnosti a možnost jej v průběhu hry upgradovat. Engine R.C. Cars prý má poměrně realistický fyzikální model, takže se snad můžeme těšit třeba na bouračky, které autíčko mohou notně deformovat anebo úplně zničit. 1C slibují jednoduché intuitivní ovládání a celou hru pojmou spíše oddychovém stylem. Grafika nevypadá úplně špatně - viz čtveřice prvních obrázků, ale to se ještě do vydání hry už letos o prázdninách může změnit.


další nové obrázky

Druhý výtvor firmy 1C se také týká automobilů, ale trochu silnějších - King of the Road je totiž simulátor řidiče kamiónů. Nabídne vám více než 20 tiráků (každý s unikátními vlastnostmi), inteligentní AI a pěknou grafiku. Více čtěte v naší starší novince, do galerie přibylo pár E3 screenshotů.
zdroj: AVault, PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.