Dva světy v RTS Armies of Exigo
zdroj: tisková zpráva

Dva světy v RTS Armies of Exigo

20. 6. 2004 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Fantasy real-time strategie Armies of Exigo vám umožní hrát za jakoukoliv ze tří stran, které nesou názvy The Empire (rytíři, čarodějové, elfové), The Beast (orkové, trollové, ještěří bytosti) a The Fallen (temní elfové, padlí bojovníci a kreatury z hlubin).

Celý svět má být dvouúrovňový, přičemž obyvatelé podzemní a nadzemní části zrovna dvakrát velkými kamarády nebudou. Právě invaze podzemních stvůr zapříčiní, že odvěcí nepřátelé z říše Exigo (Beast a Empire) začnou spolupracovat a společně se útočníkům zdola postaví.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pokud jde o zdroje, ty budou de facto pouze tři, a to zlato, drahokamy a dřevo (stromy/kořeny). Hra ale o nějakém složitém budování hospodářství rozhodně nebude a jejím ústředním tématem se stanou velkolepé bitvy obrovských armád (až 200 jednotek), odehrávající se jak v hlubinách země, tak i na jejím povrchu. Vaše vedení přitom bude souběžně vyžadováno na obou úrovních, k lepší orientaci přispějí i speciální vrstvené mapy.

Celý svět by měl být navíc poměrně interaktivní a zničitelný - budete moci pálit mosty, spouštět laviny, prokopávat se do podzemí, protrhávat přehradní nádrže a nechávat tak zaplavit celá údolí nebo dokonce nechat vytrysknout lávu z podzemí a zbavit se tím nepřátel nahoře. Součástí hry bude vedle singleplayerové kampaně s třemi částmi i on-line multiplayer, který nabídne mody Melee (1 na 1), Arena, Mission a klasický Free-for-all.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Věcí, která na Armies of Exigo rozhodně zaujme, je grafická stránka - několik nových pěkných screenshotů jsme přidali do této galerie a sluší se i dodat, že je rovněž slíbena řada efektů počasí a kouzel. Strategii Armies of Exigo, pod kterou je podepsáno studio Black Hole Games a vydavatel Electronic Arts, očekáváme na podzim 2004.

kate

Nejnovější články