zavřít

Duely v Knights of the Old Republic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

LucasArts dnes na homepage vypustili desítku nových screenshotů z chystané akční RPG Knights of the Old Republic.

Děj hry je zasazen přibližně čtyři tisíce let před Skrytou hrozbou, prvním dílem Star Wars. Rytířů Jedi i Sith tehdy byly tisíce a jejich konflikty byly běžnou denní rutinou po celém vesmíru. Hráč se v roli Jedie pokusí pomoci nastolit mír v galaxii a navrátit slábnoucímu řádu převahu v odvěkém souboji dobra a zla.


nové obrázkykompletní galerie

Čerstvé obrázky konečně ukazují duely se světelnými meči - autoři se nechali inspirovat po vzoru Jedi Knight II. Amatérský JediMod tehdy umožňoval držet najednou dva světelné meče anebo oboustranný meč a úspěch byl obrovský. Podobně jako v JediModu si zřejmě i v KOTOR budete dále moci vybrat vlastní barvu světelného meče (respektive zvolit odstín již zavedených, jako je zelená, žlutá, modrá nebo červená). Nové obrázky také kromě metropole Taris a podobných exotických lokací ukazují detaily některých modelů. Původnímu konceptu Hvězdných válek se sice podobají jenom hodně vzdáleně, ale doufejme, že BioWare a LucasArts ví, co dělají.

Datum vydání Star Wars: Knights of the Old Republic pro PC je stanoveno na začátek roku 2003, majitelé konzole XBox se dočkají ještě o nějaký týden dříve.
zdroj: HomeLan

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.