zavřít

Dragon Empires, Psychotoxic, Indiana Jones

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Krásná krajina a šupinatí létající ještěři se žhavým dechem na vás budou čekat v masivně multiplayerové RPG Dragon Empires od Codemasters.

Zatímco naposledy jste si v naší galerii mohli prohlížet především ta šupinatá zvířátka, dnes si můžete udělat malý výlet po krajině. Život v tak krásném prostředí však nebude úplně jednoduchý. Spolu se svými přáteli se pokusíte vytvořit klan a dobýt jedno z 50 měst roztroušených po celém virtuálním světě Dragon Empires. Až dosáhnete svého prvního cíle, otevře se před vámi řada dalších a náročnějších úkolů - např. své město vést k rozmachu, ale také ho uchránit před jinými chtivými hráči.

    


Dragon Empires galerie  ||  Psychotoxic galerie  ||  Indiana Jones galerie

Ve druhé polovině 2003 by mohl i k vám přijít anděl. Vlastně by to byl anděl jen z části, ale některým z vás by mohla hrdinka připravované střílečky Psychotoxic z dílen studia Nuclear Vision připomínat spíš ďáblici. Možná i proto je hra určena těm hráčům, kteří již dosáhli 16 let a výše. Angie Prophet sice na nových obrázkách, které se dnes objevily v naší galerii, neuvidíte, ale zato se při jejich prohlížení alespoň na chvíli přenesete do nedaleké budoucnosti, do světa blížícího se k apokalypse.

Nové obrázky dnes máme také z dobrodružného titulu Indiana Jones and The Emperor Tomb, který pro vás The Collective a Lucas Arts chystají na jaro 2003. Tato third-person akční adventura vám bude velmi připomínat původní filmové snímky o slavném archeologovi a dobrodruhovi Indianu Jonesovi. Podíváte se do toku 1935 a budete mít co do činění s jakýmsi velice mocným mystickým artefaktem Heart of Dragon nalezeným v hrobce čínského prvního vládce. Mimochodem tento titul poběží na zdokonaleném enginu, který pohání akční hru Buffy the Vampire Slayer.

kor

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.