zavřít

Dobývání vesmíru v Master of Orion III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco všichni, kdo mají rádi tahové strategie, netrpělivě čekají na další pokračování Master of Orion, dorazila k nám do galerie velká zásilka nových obrázků z této hry.

Ty odhalují mnohá zákoutí titulu, takže na nich můžete vidět např. i Antaranské pódium, různá menu a tabulky provázející hráče výběrem rasy, diplomaticií, návrhem lodí, výzkumem i technologickým rozvojem a dalšími a dalšími nesčetnými volbami, které Master of Orion III nabízí.


nové obrázkykompletní galerie

Po několika odloženích a také několika zásadních změnách by měla hra Master of Orion III obsahovat osm hlavních skupin národů - Humanoid, Ichthytosian, Etherean, Harvester, Geodic, Insectoid, Cybernetic a Saurian. Každá tato skupina pak dále čítá od jedné do tří ras. Celkem jich tedy ve hře bude 16 (původně však bylo v plánu 32). Je to hra velice rozsáhlá a nepůjde v ní pouze o bojování a dobývání. Silnou úlohu zde sehraje i diplomacie, politika a ekonomika. Zájemci o betatest atd. se mohou dovědět více na oficiálních stránkách hry.
zdroj: Apolyton

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.