zavřít

Diablo II konečně v rozlišení 800x600

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední číslo Blizzard Insideru (jakýsi občasník o novinkách u Blizzardu), s sebou přineslo mj.

zdroj: Archiv

příznivé zprávy pro všechny z mnoha miliónů (více než 5 mil.prodaných originálek a minimálně stejný počet nelegálních kopií) hráčů komerčně nejúspěšnějšího RPG loňského roku, které ale tížilo zastaralé technické zpracování. Nejen jeho chystaný datadisk Lord of Destruction, který je plánován na začátek letních prázdnin, si totiž konečně budete moci zahrát v kvalitnějším rozlišení 800x600, ale také původní čtyři dějství Diabla II okusíte v jemnější a detailnější grafice. S tím samozřejmě souvisí i částečně pozměněná hratelnost, neboť v 800x600 má hráč větší výhled na dění okolo sebe a vidí dříve nepřátele - viz několik nových obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pozoruhodné na celé věci je to, že Blizzardu toto vylepšení grafiky trvalo celý dlouhý rok - ještě vloni touto dobou při prvních negativních reakcích na internetový test Diabla II neoblomně tvrdil, že tato hra nikdy nemůže mít vyšší rozlišení než 640x480 kvůli příliš velkému zásahu do herního enginu, použitým texturám a rozsáhlosti hry, která by jinak zabírala mnohem více než 3 CD's. Inu, všechno jde, když se chce :) zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.