zavřít

Detaily o NFS: Hot Pursuit 2 a kdy bude demo

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Xboxová, PlayStation 2 a GameCube verze dalšího dílu velice populární závodní série Need for Speed: Hot Pursuit 2 jsou již v zahraničí v prodeji, na tu PCčkovou teprve netrpělivě čekáme.

Její oficiální termín vydání nyní stanovili Electronic Arts na 21.října - nezbývá než doufat, že bude lepší a úspěšnější, než nakolik ohodnotil GameSpot její xboxovou sestřičku v recenzi (jen 72%). Příští týden se snad také konečně dočkáme hratelného dema, které mělo být podle dřívějších zpráv už minimálně týden venku, ale bylo odloženo (info). Doufejme, že tentokrát jsou informace původem z německého Gamiga definitivní.

Klíčem k úspěchu celého titulu má i tentokrát být chytlavá hratelnost, která spolu s grafickým provedením dostala hry NFS na výsluní slávy. V Hot Pursuit 2 si zajezdíme v celkem dvacítce licencovaných a detailně vymodelovaných aut značek Ferrari, Porsche, Lamborghini a dalších (přesný seznam modelů najdete v Leonově novince). Stejně jako počet vozů, nalezneme v NFS:HP2 i dvacet různých tratí, na kterých si budeme moci zahrát známé mody Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit, Championship nebo nový "policejní" Top Cop. Okolí silnic bude lemováno kopci, lesy, domky - stačí se mrknout na screenshoty. Při jízdě se v dáli pokocháme třeba vodopády, sopečnými vulkány nebo rozlehlými plážemi. Obecně mají být všechy tratě delší než v třetím Need For Speed: Hot Pursuit, některé dokonce přesáhnou až 15 mil.

Novinkou bude také přidání kamery "birds-eye view", tedy pohledu z ptačí perspektivy. Ten byl původně užíván pouze pro testování, ale vývojáři si ho nakonec oblíbili natolik, že se jej rozhodli začlenit i do finální verze hry. Kompletně předělaný bude i model poškození, který má být tentokrát vizuálně ještě dokonalejší. Zlepšit by se měla také inteligence policistů - budou rychlejší, zákeřnější a kromě zátarasů na vás klidně nasadí i helikoptéry. Samozřejmostí je i nový soundtrack, který bude obsahovat kousky od starších i současných interpretů jako jsou například: Bush Rush, Uncle Kracker nebo partička Hot Action Cop, která toho má podle vývojářů z EA ještě hodně před sebou. Doufejme, že Hot Pursuit 2 také.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.