zavřít

Detaily o epizodické adventuře Fahrenheit

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patnáct nových a velice pěkných in-game obrázků Vás čeká v naší galerii k připravované epizodické 3D real-time adventuře s názvem Fahrenheit.

Ta vzniká pod rukama maníků v Quantic Dream a epizodická je hra proto, že každé čtyři měsíce se objeví další díl, který svým hráčům nabídne další napínavá a tajemná dobrodružství při hledání záhadného vraha rituálních vražd. Nejzajímavější na celé věci je však to, že se hráč v průběhu hry bude moci stát kteroukoliv postavou a jeho jednání v roli té které postavy se pak promítne na jednání některé další. Např. dříve než se hráč stane vyšetřovatelem bestiálního činu, vžije se do role onoho brutálního vraha. Jeho vyšetřování coby policejního detektiva bude přímo ovlivněno tím, jaké po sobě zanechá důkazy v roli zabijáka.


další nové obrázky

Fahrenheit bude k dostání ve verzích pro PC, PS2 a Xbox ve třech jazykových provedeních - francouzsky, německy a anglicky. Všechny jazykové podoby budou vydány ve stejný čas. Hra by měla být k dostání nejen v kamenných obchodech, ale také přes Internet prostřednictvím zatím neupřesněné společnosti (její jméno a adresa hry ke stažení budou prý sděleny v dohledné době). Více informací získáte nejen v našem archivu, ale také na oficiálních stránkách hry.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.