Démoni a starověká civilizace v Doom III
zdroj: tisková zpráva

Démoni a starověká civilizace v Doom III

6. 1. 2004 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dnes poslala americká sonda nadšeným příznivcům dobývání vesmíru první barevné fotografie povrchu Marsu, čímž odhalila jakousi záhadnou prohlubeň, kterou tým vědců pojmenoval "Ospalá díra".

Prý další kroky sondy povedou právě tam. My ovšem nemusíme čekat na výsledky jejího bádání, my víme, co se tam skrývá a můžeme vám to ukázat už nyní. Mars je totiž obydlen démonickými monstry, která už se nemohou dočkat, až se za nimi v akci zvané Doom 3 vydáte. Kdy to přesně bude, není jisté. Tvůrci se distancují oznamování přesného termínu a poněkud opatrněji se omezují na frázi: "Až to bude, tak to bude." Alespoň, že tu dnes máme pár nových obrázků a artworků (ty další publikované jinde jsou buď staré nebo pouze vytípané z E3 traileru, takže není o co stát).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Kromě toho, hluboko v srdci rudé planety se údajně ukrývá jakási starověká civilizace. Konečně její pozůstatky budete moci pozorovat, až proniknete do tajemných jeskyní Marsu. Ovšem pokud na to budete mít čas při všem tom napětí, které bude číhat na každém kroku. Podrobnosti o tom, jak Doom 3 v současnosti vypadá, můžete nalézt v preview na stránkách magazínu ComputerGaming.

Mimoto se dnes také objevila zpráva, že se rozšířily řady spolumajitelů společnosti id Software, která se tvorbou Doom 3 zabývá. Konkrétně přibyli do kruhu tří spoluzakladatelů (John Carmack, Adrian Carmack a Kevin Cloud) dva noví podílníci, a to původně výkonný ředitel společnosti - Todd Hollenshead a vedoucí designér - Tim Willits.

korgull

Nejnovější články