zavřít

Dead or Alive: Xtreme 2 - holky jako malovaný

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdo má rád vdolky, jiný zase holky.

A tyhle holky z nové hry pro Xbox 360 vývojářského týmu Team Ninja - Dead or Alive: Extreme 2 - jsou jako malovaný. Ostatně proč jak, že? Kukadla jak žirafa, nosík jako knoflíček, bujná kštice planoucí nejrůznějšími barvami a mistrovsky vytvarovaná postava se zdůrazněnými vnadami, to je odvěký japonský idol ženské krásy. Pokud tento model vyznáváte i vy, pak pro vás snad neexistuje lepší hra než právě Dead or Alive: Extreme 2, která se má objevit na pultech obchodů o letošních Vánocích.


Lidé mají různé představy o ráji a Dead or Alive: Extreme 2 představuje jednu z nich. Její výhodou je to, že to bude více než snění. Spolu s dívkami z obrázků, které můžete vidět v naší galerii, se vydáte na tropický Zackův ostrov, kde si budete moci užívat nejrůznějších aktivit, závodit na vodních skútrech, hrát plážový volejbal, chytat bronz při běžeckém závodu o uchvácení vlajky na běloskvoucích písečných plážích, sjíždět skluzavky, hrát přetahovanou s lanem na plovoucích deskách, procvičovat boky ve speciální verzi wrestlingu či zkoušet štěstí v Zackově kasinu, které oproti předchozímu dílu nabízí více her.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.