zavřít

Další pohledy ze slunného Vice City

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání Grand Theft Auto: Vice City se blíží mílovými kroky, dnes vám nabízíme další sadu nových a osmdesátými lety provoněných screenshotů.

Jak jsme se již zmiňovali v předchozích zprávách, ve Vice City se nám do ruky dostanou nové věci, použitelné jako zbraně - kupříkladu mačety, samurajské meče, kovové boxery nebo šroubováky. Náplně jednotlivých misí mají být silněji spjaty s příběhem, což hře vtiskne punc celistvosti a více ji posune směrem k příběhově skvostné Mafii. Obecně se také mise dají považovat za delší, různorodější a nezřídka komplikovanější než u původního GTA3. Samotné Vice City se má ostatně rozkládat hned na dvojnásobné ploše než Liberty City.


nové obrázkykompletní galerie

Důležitým prvkem Vice City se stane typická hudební kulisa, která nabídne více než 113 písní. Mezi hvězdami doby tak uslyšíte třeba začínající Madonnu, Michaela Jacksona toho času jen po pár plastikách, tvrdší Judas Priest, Iron Maiden, Blondie, legendární Frankie Goes To Hollywood, INXS, Ozzyho Osbourna, Nenu, Yes, Lionela Richieho a spousty a spousty dalších interpretů, z nichž někteří se snaží na hudební nebe vrátit a jiní na něm září dodnes. Více se o hře dozvíte z našeho nedávného preview, popřípadě z recenze hry pro Playstation 2.
zdroj: PC.IGN

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.