zavřít

Další obrázky ze SWAT: Urban Justice

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste si dnešní téměř jarní den pěkně užili, určitě si rádi odpočinete u nových screenshotů k dalšímu pokračování z řady policejních simulátorů - SWAT: Urban Justice od Sierry.

Příběh se bude točit okolo války gangů v ulicích Los Angeles a posune Vás v čase o pouhé čtyři roky dopředu, tedy do roku 2006. Proti neustálým bojům tří rivalů toužících po nadvládě nad LA, je povolána elitní jednotka SWAT, aby nastolila pořádek.


další nové obrázky

Některé oblíbené vlastnosti předchozího SWAT 3 - umělá inteligence, co-op multiplayer nebo realistické taktiky - se do Urban Justice přenesou. Samozřejmě zde budou také další, nové věci, které příznivci těchto titulů jistě uvítají. Např. v multiplayer módu podpora až 24 hráčů, 160 realisticky vyhlížejících postav, velmi rozsáhlá nabídka nových konfigurovatelných zbraní, možnost úprav uniformy, v multiplayeru si budete moci zahrát buď za člena jednotky SWAT anebo na straně gangu, a vše navíc poběží na úplně novém enginu. Tento nový grafický engine zvaný "takedown" má již plnou podporu pro poslední 3D hardware.
zdroj: ActionVault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.