zavřít

Další obrázky ze Steel Soldiers

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání hry Steel Soldiers od Bitmap Brothers se rychle blíží, a tak na nás čím dál častěji vykukují nové obrázky z této hry (tyto jsou z Gamespy).

zdroj: Archiv

Jak už možná víte, jde o pokračování kdysi oblíbené strategie Z a i pokračování se mělo původně jmenovat Z2. Nakonec došlo k přejmenování na Steel Soldiers a při pohledu na obrázky se zdá, že přechod na 3D engine zvládli autoři dokonale.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Jinak herní princip zůstane víceméně stejný jak v Z, bude tedy záležet především na vaší rychlosti zabírání území (mě osobně se tento princip moc nelíbil). Hry se dočkáme možná už příští měsíc. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.