zavřít

Další obrázky z Worms 3D, po síti jen na PC

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Potřebujete-li uniknout od všedních záležitostí našeho světa do světa úplně jiného, navštivte naši galerii ke hře Worms 3D, kam dnes přibylo osm dalších obrázků.

Vývojářské studio Team 17 bude na tomto titulu ještě pár měsíců pracovat, ale už nyní říkají, že prý budete přímo slintat nad nezvykle novými scénáři, skvělými levely, novými animacemi a fantastickými efekty. To vše totiž bude v kompletním 3D kabátku.


nové obrázkykompletní galerie

Banda pestrobarevných červíků vám tentokrát navíc nabídne možnost měnit pohled kamery, takže si své dílo destrukce můžete prohlédnout jak z pohledu vlastního, tak pěkně z výšky, abyste se mohli pořádně zamyslet nad strategickou situací. Těšit se rovněž můžete na různé rozmary počasí, jako déšť nebo sníh. Spoustu akce si užijete nejen během dne, ale také v noci. Konečně, obrázky jsou toho rovněž důkazem.

V souvislosti s Worms 3D stojí také za zmínku pár dnů stará zpráva od Martyna 'Spadge' Browna z Team17, že multiplayer bude obsažen pouze v PC verzi. Majitelé všech konzolí mají smůlu, neboť implementace síťové hry by prý zabrala minimálně půl roku práce navíc - tři měsíce na vývoj kódu včetně specifických druhů propojení PS2/Xboxu a dalších alespoň devadesát dnů na testování. Po zklamání s nepřítomností multiplayeru u Red Faction II na PC se tedy karta tentokrát obrátila.
zdroj: homepage

korg&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.