zavřít

Daleko na západě ve Far West + gold

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejdříve se tu na koních prohnalo pár indiánů pomalovaných válečnými barvami a ještě než dosedl prach, přehnalo se tu i pár "kluků od krav" s nabitými revolvery, opět na koních.

Když dusot kopyt ustal a my se odvážili zkontrolovat, zda-li se našim herním stránkám nic nestalo, objevili jsme v galerii ke hře Far West hnedle patnáct nových obrázků dokládajících, že to Greenwood Entertainment potažmo Jowood se svým novým titulem myslí opravdu vážně.


nové obrázkykompletní galerie

Far West je, jak náš úvod napovídá, titulem, který své hráče zasvětí do organizace života na divokém západě. Nebude to ale obyčejná budovatelská strategie, neboť se v ní objeví i prvky akčnějšího rázu. Hra nabízí vyžití až pro čtyři hráče. Její 3D provedení vám umožní sledovat vždy vše, co se na vašem ranči děje. A že není vydržovat dobytčí farmu na Divokém Západě žádá brnkačka zjistíte, když budete nuceni pro lepší prosperitu vedle poctivého obchodování začít také trochu uplácet.

Update 23:00 - tato hra byla dnes večer prohlášena za dokončenou a vyjít by měla začátkem listopadu.
zdroj: Jowood

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.