Čtyři pohledy do světa Transport Giant
zdroj: tisková zpráva

Čtyři pohledy do světa Transport Giant

12. 6. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Distributor JoWood dnes provedl aktualizaci oficiálních stránek se čtyřmi čerstvými obrázky z chystané budovatelsko-dopravní strategie Transport Giant, která nezapře inspiraci v legendárním Transport Tycoonu od Chrise Sawyera.

Na hře pracuje zkušené Ebensee Studio, jež si můžete pamatovat z titulů Traffic Giant a hlavně Industry Giant II se stejnou tématikou.

Na zajímavě vyhlížejících screenshotech uvidíte například zámek, k němuž se budou vozit osobním vlakem na výlet turisti z města, kteří něco utratí i v restauraci, snack baru nebo hotelu umístěném v nádražní budově. Jiné obrázky zase zachycují nákladní vagony dovážející dřevo z pily do továrny na nábytek nebo vesničku v jižní Evropě obklopenou olivovníky, na nichž se dá rovněž postavit výhodný byznys, ale musíte být vybaveni rychlými vozidly pro transportování plodů do nedaleké továrny na zpracování oleje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Transport Giant bude zahrnovat období mezi lety 1850-2050 a její vydání je naplánováno na konec letošního roku, ale obávám se, že půjde opět nejprve o německou verzi a té anglické se možná dočkáme až o něco později.
zdroj: homepage

jd

Nejnovější články