zavřít

Čtvero nových ukázek ze Sins of a Solar Empire

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy v průběhu tohoto roku bychom se měli dočkat nové vesmírné strategie Sins of a Solar Empire, kterou vyvíjí tým Iron Clad Games pro PC, a ze které vám dnes můžeme opět nabídnout sadu nových ukázek.

Sins of a Solar Empire dá hráčům možnost velet jedné ze tří hratelných ras - TEC, Advent a Vasari . Každá z nich představuje jedinečný styl hry, vlastní příběh, disponuje unikátním výběrem lodí, struktur, technologií, zbraní a strategií.


Těšit se můžete na průzkum a dobývání sousedních planet i slunečních soustav, stejně jako na budování a rozšiřování impéria, a to jak na úrovni povrchu planet, tak i na jejich orbitách, z pozice vládce i velitele flotily. K tomu budete mít možnost využívat nejrůznějších diplomatických i ekonomických fint a doufat, že je jinak silně adaptibilní AI nepřátel neprokoukne. Součástí hry má být rovněž online multiplayerová akce, které se bude moci zúčastnit až 10 hráčů. Hrát to půjde i offline. Další podrobnosti najdete na oficiálních stránkách.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.