zavřít

Chronicles of Spellborn - zahájen betatest

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra s názvem The Chronicles of Spellborn je masivně multiplayerovou fantasy RPG vyvíjenou studiem Spellborn International.

Právě v těchto dnech byl zahájen její neveřejný betatest, do kterého byl zatím přizván pouze omezený počet hráčů, ale pokud máte zájem vývojářům pomoci a testování se zúčastnit, ještě není nic ztraceno. Stále je totiž možné se zaregistrovat, neboť budou v pravidelných intervalech do bety přibíráni další a další hráči. Své šance na výběr prý zvýšíte, pokud se navíc stanete aktivní součástí oficiálního diskusního fóra. Začátkem příštího roku pak tvůrci plánují spustit velkou zatěžkávací beta akci, která bude již veřejná. Vydání hry se předpokládá na první polovinu roku 2006.


The Chonicles of Spellborn je postavena na technologii vylepšené verze Unreal enginu. Slibuje originální prostředí a příběh, stejně jako svérázný styl, což můžete zkusit posoudit podle ukázek v naší galerii, kam dnes přibyl balík nových kousků. Jak bývá zvykem, i toto dílo jeho tvůrci vychvalují do nebes, takže se prý můžete těšit například i na hratelnost, která dokáže v žánru MMORPG zčeřit vody. Hlavně se to týká soubojů. Hráč bude jejich naprosto aktivní součástí (bude možné použít stovky různých kombinací útočných manévrů). Systém založený na automatickém uzamknutí cíle je podle vývojářů přežitkem. Také oděv prý nebude mít na průběh akce vliv, takže vaše postavička bude moci být oblečená už od samého počátku hry právě tak, jak si přejete. Více podrobností najdete na oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.