zavřít

Children of the Nile v češtině již brzy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lokalizační tým společnosti CD Projekt dnes oznámil tiskovou zprávou, že usilovně pracuje na dokončení českého překladu hry Children of the Nile CZ.

Tato budovatelská strategie, volně navazující na legendární tituly Pharaoh a Cleopatra, obsahovala zhruba 600 normostran textu čekajícího na počeštění. V současné době už je překlad hry hotov, dobíhají do konce korektury textu a rozbíhá se betatest. První ukázky české verze jsou prezentovány nově vydanými obrázky. Za zmínku stojí, že pouhý tutoriál se svým textovým rozsahem vyrovnal překladu celé "menší" hry. Children of the Nile CZ v sobě bude rovnou obsahovat i čtyřicetimegový patch v1.2. Hra by se měla v prodejnách objevit nejpozději 24.2., tedy přibližně dva týdny po evropské premiéře.


nové obrázkykompletní galerie

Pro majitele americké verze Children of the Nile máme ještě informaci o vydání opravného patche v1.2. Tento patch zahrnuje také záležitosti obsažené už v patchi verze 1.1. Seznam mirrorů i s výpisem všech oprav a změn naleznete na oficiálních stránkách projektu. Ještě dodám, že českou verzi hry si můžete předobjednat v našem Tiscali GameShopu za 899,- Kč. Nyní se na ni navíc vztahuje akční nabídka v podobě další hry zdarma - v tomto případě jde o strategii Port Royale v češtine.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.