zavřít

Český horor Nefandus mění jméno na Shade

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedlouho poté, co byla česká distribuční společnost Cenega donucena změnit kvůli autorským právům název hry Nefandus na Shade: The Wrath of Angels, tu máme sadu šesti čerstvých screenshotů a tří nových artworků, které předvádí kvality této hororové third-person akce z dílny pražských Black Element Software.

Dnes byly také spuštěny oficiální stránky k této hře na adrese Shade-Game.com.


nové obrázkykompletní galerie

Shade: The Wrath of Angels Vám nabídne hrdinu z půlky lidského, z půlky démona. Nechá Vás odhalit děsivá tajemství třímající v nitru matičky Země - hrůzy čekající pouze na příležitost, aby mohli být vysláni jejich temní služebníci, kteří by rozpoutali to pravé peklo. Ve více než 70 levelech se budete ozbrojeni realistickými zbraněmi potýkat s neskutečnými nepřáteli. Neschováte se jim ani v opuštěných vesnicích, vojenských základnách, obležených středověkých městech, prokletých dolech, prostě nikde. Svět, který Vám Shade představí, si prý jen těžko dokážete představit. Tolik tisková zpráva - jak to bude doopravdy, zjistíme v březnu příštího roku, kdy vyjde plná verze této hry.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.