zavřít

Česká verze Age of Mythology už za měsíc

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco první polovinu letošního roku vzhlíželi všichni fanoušci kvalitních 3D RTS k třetímu dílu Warcraftu, nyní je ve středu pozornosti jiná nadějná hra z tohoto žánru - Age of Mythology od Microsoftu.

Už minulý týden jsme vám přinesli potěšující zprávu, že u nás AoM vyjde kompletně v češtině, a dnes jsme obdrželi od Pavla Šťastného z ostravských AT Computers další upřesňující informace ohledně českého překladu:

    Půjde o lokalizaci veškerých textů ve hře, včetně off-line help, manuálu a krabice. Koncová cena by neměla přesáhnout 1599 Kč s DPH. Práce na lokalizaci již začaly a pokud vše půjde dobře, měli bychom se české verze v našich obchodech dočkat ve stejný den, jako verze anglické, tudíž začátkem listopadu 2002. Věříme, že tato skutečnost se stane dalším krokem ke zlepšení stávajícího stavu při lokalizaci největších herních hitů a setká se s kladným ohodnocením široké hráčské veřejnosti.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci hry z Ensemble Studios chrlí na homepage pro Age of Mythology jeden obrázek za druhým, díky čemuž se naše galerie dnes rozrostla o třináctku čerstvých přírůstků, z nichž některé jsou opravdu hodně povedené - více se o hře dočtete v našich prvních dojmech nebo preview.
zdroj: PR, homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.