zavřít

Česká tahovka UFO: Extraterrestrials odložena

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani by mě nepřekvapilo, kdybyste o hře s názvem UFO: Extraterrestrials dnes slyšeli poprvé.

Přesto o ní poprvé nepíšeme. Loni v květnu jste se o této nové tahové sci-fi strategii pocházející z dílen českého vývojářského týmu Chaos Concept mohli dozvědět v obsáhlém článku zahrnujícím preview i rozhovor s vývojáři zároveň. Dnes vám bohužel musíme oznámit, že došlo k odložení jejího vydání. Konkrétně prý na září letošního roku. Vývojáři navíc nyní do svého týmu hledají zvukaře, který by byl z Prahy a uměl pracovat s programem na editaci zvuku. Takže máte-li zájem a splňujete-li dané podmínky, neváhejte je kontaktovat.


UFO: Extraterrestrials je takovým tím druhem her, kde se lidstvo střetne s hrozbou z vesmíru (dokonce údajně o dost vyspělejší). Dojít by k tomu mělo na planetě zvané Esperanza. Hráč bude mít za úkol velet jednotce CAF (Counter Alien Forces), které mají naší civilizaci před ufony ochránit. Tvůrci prý směřují velkou část svých sil právě do vytvoření takové progresivní umělé inteligence vetřelců, která by byla důstojnou výzvou pro všechny fandy strategických her. Děj hry se mimochodem bude odehrávat nejen na Esperanze, ale také na Zemi. Jinak další důležitou vlastností tohoto titulu má být možnost zničit vše, co vás napadne. Prostě, pokud se dostanete do nějaké slepé uličky, můžete si úplně klidně za pomoci raketometu prorazit cestu stěnou. Více podorbností naleznete v již zmíněném článku z loňského roku. Hra vyjde v anglické i české verzi.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.