zavřít

Caribbean Crisis = Cuban Missile Crisis = The Day After

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio G5 Software a vydavatelská společnost 1C Company se společně usnesly na změně názvu jejich nadcházející real-time/tahové strategie Caribbean Crisis, stavěné na pozměněné verzi enginu použitého při vývoji hry Blitzkrieg.

Nyní tuto hru tedy budete vídat pod titulem Cuban Missile Crises (později ještě došlo ke změně názvu na The Day After). Při této příležitosti si dovolím také připomenou několik nových ukázek, které do naší galerie přibyly před pár dny, aniž bychom vás o tom informovali v našem zpravodajství.


nové obrázkykompletní galerie

Cuban Missile Crisis by se měla v obchodech objevit někdy ke konci tohoto roku. Bude vám moci nabídnout 4 kampaně - za SSSR, Americko-britskou unii, Francouzsko-německou unii a Čínu. Celkem to bude okolo 40 misí. Její děj se odehrává v alternativní historii roku 1962. Svět se dostane na pokraj zkázy vyprovokované konfliktem světových mocností. Jak už název (ať už starý nebo ten nový) napovídá, svou úlohu zde sehraje Kuba. Po nukleární výměně mezi USA a SSSR, se promění v kontaminovaný ostrov. Samozřejmě je zamořen i zbytek světa a čistá voda se stává tím nejcennějším zdrojem.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.