zavřít

Call of Duty World at War - 9 oficiálních screenů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válka v Tichomoří ve vysokém rozlišení také za Japonce včetně obalů krabic. + 2X UPDATE

Kdo si stěžoval, že z nedávných scanů toho o návratu série Call of Duty 5: World at War do druhé světové nemůže příliš vyčíst, vezme jistě zavděk trojici prvních oficiálních obrázků přímo ze hry, tzn. ve vysokém rozlišení 1920x1200 pixelů. Ostatně, podívejte se sami:


Nové číslo časopisu Games Aktuell navíc na své obálce láká na to, že hra nabídne také kampaň přímo za Japonce, což se dosud nevědělo.

Při včerejším úniku dat z marketingového webu Intellispouse se na veřejnost dostala také šestice krabicových přebalů hry. Protože jde pouze o návrhy, nemusí se nakonec ani jeden z nich ocitnout na pultech obchodů. Jak navíc správně poukazují fanoušci, na všech šesti chybí v logu hry ona kýžená číslovka pět a vypadá to, že se hra bude jmenovat jen Call of Duty: World at War, čil bez té pětky, kterou neuváděl ani OXM.
Call of Duty: World at War vyjde pro PC, Xbox360, PS3 a Wii již letos o Vánocích, první trailer je ohlášen na 23. června - více v našem preview.

Update (21:08): Na německém Cynamite se objevily další tři obrázky již v nižším rozlišení, jeden nový a dva, které byly předtím k vidění v kvalitě horších scanů:Update (22:07): Ještě pořád není všem dnům konec a je tu další trojice screenshotů, tentokrát opět ve slušném rozlišení:


zdroj: PCGH. Cynamite, německý 360 magazín

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.