zavřít

Bulvárním fotografem ve hře Paparazzi

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není na zemi človíčka, který by neznal pojem Paparazzi.

zdroj: Archiv

Není na zemi celebrity, která by se s takovým týpkem nesetkala. Pokud ano, zajisté to není celebrita v tom pravém slova smyslu. Někdo si představí na jedné straně dosti obdivovaný a velmi dobře placený způsob reportérské práce, na straně druhé ten nejodpornější a nejnenáviděnější hmyz, který se nezastaví před ničím a před nikým.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nově oznámená a zároveň první ze série připravovaných her zaměřených na tématiku lovců kompromitujících fotografií s názvem "Snapshot! - Paparazzi", své hráče trochu nadneseně zasvětí do tajů a divů života nejopovrhovanější kasty fotografů. Nejen velice originální téma, ale také sarkastický humor Vás bude provázet během této nápadité hry. Výše Vašeho konta a tím i kvalita vybavení bude přímoúměrná Vašim slídičským schopnostem a umění vystihnout ten pravý okamžik. Snapshot! - Paparazzi má na svědomí společnost Philos Labs (autoři Imperium Galactica 3 a Escape from Alcatraz) a její dokončení se předpokládá na první kvartál 2003.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.