Buka a The Entente: Battlefields of WWI
zdroj: tisková zpráva

Buka a The Entente: Battlefields of WWI

18. 11. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ruská vydavatelská společnost Buka Entertainment dnes zveřejnila data vydání svých titulů mimo rusky mluvící země.

Některých z nich se Evropané preferující anglický jazyk dočkají povětšinou prostřednictvím společnosti Oxygen někdy v prvním čtvrtletí příštího roku - Spells of Gold, Steamland, Midnight Nowhere, Battle Mages (GMX), The Entente (GMX), Fair Strike a Paradise Cracked. Trochu konkrétnější jsou tato data u německy mluvících zemí, kde čekají mimo výše uvedené projekty na vydání i tituly, které jsou v Británii už dávno venku. Ještě v listopadu by tam měly být k mání hry: Midnight Nowhere, Echelon: Wind Warriors, The Entente a Fair Strike. V lednu příštího roku pak: Spells of Gold, MARCH! a Steamland. Většinu toho bude v Německu vydávat společnost Data Becker.

U nás má tituly společnosti Buka na starost Cenega. Podle informací nejen z jejích oficiálních stránek, se i my dočkáme lokalizovaných verzí některých zmíněných her. Např. Midnight Nowhere je naplánována na březen 2004 a o něco dříve, v lednu 2004, bychom se mohli dočkat také strategické hry The Entente: Battlefields of WWI. U této posledně jmenované se nyní na chvíli zastavíme. Podle našich informací by měla být příští týden hotova první česká beta titulu. Lokalizovány budou prý veškeré texty. Buka Entertainment dnes uvolnila balík nových screenshotů z této hry, zřejmě na oslavu uzavření vydavatelské spolupráce s britskými GMX Media.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jestli vás ovšem prohlížení statických ukázek příliš unavuje, zastavte se na Worthplaying, kde je k dispozici rovněž nový trailer (10 MB). Jak už název hry napovídá, zavede vás tento titul do období mezi roky 1914 - 1918, které se tvůrci snažili zachytit co nejvěrněji, na základě archivních materiálů a fotografií. Titul vám nabídne roli velitele některé z evropských armád - Ruska, Německa, Francie, Rakouska a Británie. Připraveno je proto pět kampaní, v jejichž rámci se můžete pokusit změnit minulost. Během jednotlivých misí se vám na mapě může vyskytnout přes 80 tisíc jednotek a více než tisícovka různých staveb a objektů. Vše je detailně propracované a ve 3D. 3D má být i zvuk. The Entente bude obsahovat také multiplayer až pro osm hráčů.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články