Brothers in Arms: Earned in Blood gold
zdroj: tisková zpráva

Brothers in Arms: Earned in Blood gold

15. 9. 2005 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Když se na jaře prodalo za pouhé dva týdny více než 1,5 milionu kusů realistické týmové akce Brothers in Arms: Road to Hill 30 z prostředí druhé světové války, stál UbiSoft před rozhodnutím, jestli dělat pokračování ve standardním ročním cyklu jako u sérií Splinter Cell a Prince of Persia, nebo zda si pospíšit a ukuchtit něco narychlo na podzimní sezonu.

Jelikož jsou peníze vždy až na prvním místě, není těžké uhodnout, co vyhrálo. Nezanedbatelný vliv na to jistě měla listopadová konkurence v podobě Call of Duty 2, kvůli které by asi tržby při pozdějším vydání citelně klesly. Výsledek je ten, že další díl Brothers in Arms s podtitulem Earned in Blood je ode dneška hotov a připraven k výrobě, aby mohl dorazit do zahraničních obchodů 6. října (PC verze, ta konzolová se o slovo přihlásí koncem října). Do galerie přibyla sada čerstvých obrázků a 3DGamers nabízí několik videí komentovaných vývojáři z Gearboxu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

O singleplayerové kampani za jiného hrdinu (ale zčásti ve stejných lokacích jako předchůdce), o pár nových zbraních a vozidlech, přidaných multiplayerových mapách nebo kooperativním Skirmish módu již psala Kate v preview. Ač se to tak může z výčtu obsahu jevit, BiA: Earned in Blood nebude datadisk, ale samostatně spustitelná hra stojící celých 50 amerických dolarů. U nás je, vedle relativně příznivé ceny 899 Kč, situace typicky nejasná, odrazující zájemce o originálku - Playman by sice rád hru lokalizoval formou dodatečného patche s českými titulky, ale není vůbec zřejmé, kdy se tak stane, ani jestli na to UbiSoft kývne a jak velkou prioritu implementaci či schvalování tohoto překladu věnuje. O Earned in Blood coby vánočním dárku bych tedy raději neuvažoval.
zdroj: WP

jd

Nejnovější články