Breed v listopadu, demo koncem října
zdroj: tisková zpráva

Breed v listopadu, demo koncem října

15. 10. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Akční sci-fi střílečka Breed od Brat Design je opět odložena.

Nejnovější informace hovoří o vydání v listopadu. Ještě tento měsíc by se však mělo objevit nové single-player demo (to starší je zde) a v plánu je rovněž vypuštění multiplayerové demoverze. Breed se odehrává ve velmi vzdálené budoucnosti. Lidstvo už zkolonizovalo přilehlé planety a začalo mířit do dalších galaxií. Všechno by probíhalo hladce, kdyby nenarazilo na novou a navíc nepřátelskou mimozemskou rasu Breed, která napadla jednu z kolonií. Země obdržela nouzové volání a tak na místo vypravila dvě velké válečné vesmírné lodě - Darwin a Magellan. Boj byl náročný, ztráty veliké, ale po několika letech se došlo přeci jen k vítězství. Návratu na Zemi však byl schopen pouze Darwin. Přivítání nebylo zrovna podle očekávání. Zemi už dávno nevládli lidé. Nový domov si zde udělali Breed. Úkol je jasný - dobýt planetu zpět.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci sázejí především na rozsáhlost prostředí své hry a také na vozidla/prostředky (USC Falcon, VTOL, Eagle Dropship, Tank, APC, Hummer, SIV Scout aj.). Tvrdí, že obojí je lepší než ve většině jiných her stejného žánru. V plnění misí vám pomohou další postavičky, kterým můžete pomocí jednoduchých příkazů nařídit, co konkrétně mají dělat. Co se týče zmíněných dopravních prostředků, v některých případech je budete moci ovládat přímo vy, v jiných za vás udělají všechnu tu dřinu AI a vy se tak budete moci plně soustředit na palbu. Přitom budete moci podle potřeby a situace měnit pozici nebo zbraň.

Hra je poháněna Mercury enginem, který mj. podporuje i řadu zajímavých efektů, včetně počasí, vody, výbuchů apod. Téměř všechno by mělo jít ve hře zničit. Breed vám nabídne rovněž multiplayer (až pro 32 hráčů) s několika herními módy na výběr. Více o Breed v našich prvních dojmech z květnového dema nebo v rozhovoru.
zdroj: factorloadedincWPGH

korgull

Nejnovější články