zavřít

Bone: Great Cow Race příští měsíc, nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už příští měsíc se mohou příznivci epizodických dobrodružství Bone studia Telltale Games těšit na jejich pokračování s názvem Bone: Great Cow Race, ze kterého pocházejí i čerstvé ukázky v naší galerii.

Svérázná sága začala loni na podzim, když vyšla první hra plánované série na motivy známého komiksu Jeffa Smithe - Bone: Out From Boneville. Ta sice na hráče zapůsobila co do zábavnosti a graficky velmi dobře, nicméně mnohým, včetně našeho recenzenta, se zdála být za ty peníze příliš krátká.


Bone: Great Cow Race má mít delší a hlubší příběh, stejně jako by měly být zaznamenatelné citelné grafické úpravy. K dispozici má být příští měsíc. Stáhnout si ji budete moci z oficiálních stránek vývojářů, přičemž ke spuštění nové epizody nebude třeba vlastnit tu předchozí. Objednat si tam můžete případně i krabicovou verzi, která bude obsahovat i něco navíc. Všechny hry série Bone mimochodem obsahují 30 minutový trial.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.