zavřít

Bojovníkem v Charm of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes proběhla tiskem zpráva, že nová ruská hra s názvem Charm of War, bude ve vývoji nejspíš ještě pár měsíců a to až do podzimu 2002 (původně prý měla být hotova už na jaře).

zdroj: Archiv

Charm of War bude RPG tak trochu šmrncnutá RTS, především bude zahrnovat ty nejlepší prvky z obou žánrů. Jejím tvůrcem je společnost 7th Bit Lab v područí Buka Entertainment a těšit se prý můžete na velmi pěknou grafiku, pohodlný interface, a spoustu dalších pěkných věcí. Vy se na chvíli stanete součástí úchvatného světa ruských legend a pohádek, kde mocní carové vedou proti sobě války, lesní skřítkové se schovávají mezi stromy, čarodějnice i zlí čarodějové kutí ve svých jeskyních mocná kouzla a vodní skřítci obývají řeky i jezera.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Setkáte se také s legendárním městem Kyiage, které bylo zajato armádou pekelných stvoření. Velcí mágové, do té doby ovládající celou zemi, proměnili město na jezero a vše včetně sebe i oné ďábelské armády tak strhli do temných hlubin zelené vody. Brzy se země rozpadá na několik menších království a nastávají The Dark Ages. Jako mladý, silný a ctižádostivý mladík jste Bohy vybrán jako nositel svatého Charm of War, talismanu, který svého majitele dokáže přenášet do paralelních světů. Vaším úkolem pak bude opět sjednotit zemi, znovu vystavět Kyiage a obnovit starý dobrý Golden Age.
zdroj: DailyTelefrag zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.