zavřít

Boj proti narkomafii v akční hře NARC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra s názvem NARC byla dosud oficiálně oznámena pouze pro konzole, pochází však z produkce společnosti Midway, která v několika minulých dnech oznámila už několik svých původně konzolových titulů i pro PC (Suffering 2, Area 51), takže doufejme, že tomu bude brzy i v případě tohoto.

Koneckonců, kolegové z Worthplaying už na začátku února tvrdili, že podle vydavatelského plánu společnosti Zoo Digital Publishing se PC verze NARC chystá, a to na 1. června. Na stránkách Zoo Digital však není o NARC vůbec žádná zmínka. Každopádně vám dnes tento titul trochu přiblížíme, mj. i prostřednictvím naší galerie.


NARC je third-person střílečka s tématikou boje proti drogové mafii. Kvůli svému násilnému obsahu je určena pouze dospělým. Hráči mohou ztvárnit role dvou členů NARC týmu - Marcuse Hilla, agenta organizace DEA a Jacka Forzenskiho, policajta v podmínce - někdejší partnery, kteří se opět setkali v akci, když se pustili po stopách nové tajemné drogy. Společnosti Midway se mimochodem podařilo pro role herních postaviček získat hvězdy filmového plátna. Marcuse Hilla například namluví Bill Belamy (Any Given Sunday), Jacka Forzenskiho Michael Madsen (Reservoir Dogs, Kill Bill Vol.2), jejich šéfa Eda Kowalskiho Ron Perlman (Hellboy, Blade II) a uslyšíte i hlas Michaela Wincotta (The Crow, Hrabě Monte Cristo) v roli postavičky zvané Mr. Big.

Za zmínku rozhodně stojí i původní soundtrack NARC sestavený z nahrávek hip-hopových a R&B machrů jako Cypress Hill, Curtis Mayfield a Grandmaster Flash. Uslyšíte ale také skladby dalších interpretů jako DMX, The Stranglers, Gil Scott Heron, Toyes, Happy Monday či Lynyrd Skynyrd. Více se dozvíte na oficiálních stránkách.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.