zavřít

Boj o přežití v hororové akci Abducted

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Některým tvůrcům her se dnešní svět zdá být zřejmě příliš nudný a málo hrůzostrašný, když (alespoň mám v poslední době ten pocit) neustále vznikají nové a nové hororové akční hry.

Jednou takovou bude i dnes oznámená futuristická akce s názvem Abducted, která vzniká v dílnách společnosti Contraband Entertainment, tedy hochů, co mají na svědomí mmj. také porty her Sin, Icewind Dale, ad. na Macintosh. Abducted však bude zpracována kromě verze pro Macintosh, rovněž pro PC a Xbox.


další nové obrázky

Abducted je v ranné fázi vývoje a tak nejsou zatím příliš jasné ani žádné bližší podrobnosti o jejím příběhu ani dalších skutečnostech. Pár informací je zde pouze o enginu, který by snad měl být jedním z prvních enginů, které dokáží prostředí renderovat v reálném čase, aniž by použily tradičných triků 3D technologií. Tím se nabízí otázka, jaké budou požadavky na HW. Ty bohužel zatím nejsou vyjasněny, ale dá se předpokládat, že hra bude stavěna na minimálně GeForce3.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.